понеділок, 7 березня 2022 р.

Вебінар. Співпраця педагога та асистента вчителя на рівні базової середньої освіти. Спільне планування і викладання

    Слава Україні!

Шановні колеги! 09 березня 2022 року о 18 годині запланований вебінар «Співпраця педагога та асистента вчителя на рівні базової середньої освіти. Спільне планування і викладання».

Покликання: https://naurok.com.ua/webinar/spivpracya-pedagoga-ta-asistenta-vchitelya-na-rivni-bazovo-seredno-osviti-spilne-planuvannya-i-vikladannya  

Рекомендую (за можливості) взяти в участь у даному заході.

Сьогодні в інклюзивних класах працюють педагогічні працівники, які не мали відповідної фахової підготовки у закладі вищої освіти, тому намагаються самостійно удосконалитися в специфіці своєї роботи. Отже, педагогам необхідно володіти знаннями про особливості розвитку дітей, розрізняти різні види порушень і поведінкових проявів.

Важливо виробити вміння щодо врахування специфіки розвитку кожного учня, а також навчитися ефективно реалізувати стратегії залучення та підтримки дитини з особливими освітніми потребами, стимулювання в освітньому середовищі.

Зміст

1.       Ролі та функції асистента вчителя в класі з інклюзивним навчанням.

2.       Основні компетенції, якими повинен володіти асистент вчителя. 

3.       Побудова ефективних взаємовідносин між педагогом та його асистентом.

4.       Значення, сутність та моделі спільного викладання.

5.       Ведення документації асистентом вчителя.

6.       Підсумки. Рефлексія.

7.       Відповіді на запитання в чаті.

Очікувані результати: Учасники вебінару дізнаються про роль і функцій асистента вчителя в інклюзивному класі; ознайомляться з нормативно-правовим забезпеченням роботи асистента вчителя та веденням необхідної документації в контексті українського законодавства; опрацюють основні компетенції, які повинні бути притаманними асистенту вчителя та відігравати важливу роль для успішної та продуктивної його діяльності; навчаться будувати ефективні взаємовідносини між учителем та асистентом вчителя в класі з інклюзивним навчанням.

Дякую! Разом до перемоги!

 

Немає коментарів:

Дописати коментар