Курси

Створення інтернет щоденників учителями фізичної культури

       14 листопада 2018 року у Тернопільському ОКІППО відбувся тренінг для учителів фізичної культури на тему "Використання ІКТ в освітньому процесі з фізичної культури". Учителі навчались створювати блоги під керівництвом кандидата педагогічних наук О.Р.Олексюк та методистом ТОКІППО Г.М.Єднак.                 

                                                  

   
                                                                                                        

Практичні заняття  учителів фізичної культури на курсах підвищення кваліфікації

З 12 по 30 березн 2018 рок у Тернопільському ОКІППО пройшли курси підвищення кваліфікації учителів фізичної культури. Методистом інституту Г.М.Єднак були сплановані заняття таким чином, що учителі фізичної культури мали змогу окрім теоретичних занять ще повправлятись і практично. Ознайомили слухачів курсів з новими варіативними модулями  програми (сучасними видами спорту) та методикою їх викладання такі як петанк, корбол, флорбол, городки, регбі тощо. Опановували сучасну методику викладання в школі футболу, баскетболу, волейболу. Відвідали уроки вчителів-методистів  С.С.Грабовської (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), В.М.Русанюка (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст.№7), І.В. Юдаєвої (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №13). Методист інституту Г.М.Єднак провела заняття з рухливих ігор, а Заслужений тренер України з легкої атлетики М.С.Васірук  заняття з пілатесу. 
 Вчимося новому та вдосконалюємо  вже набутті вміння і навички.   

Тренінг 
 15 березня 2018 року у Тернопільському ОКІППО відбувся тренінг для учителів фізичної культури на тему "Використання ІКТ в освітньому процесі учителя фізичної культури".

Вчимося створювати блоги Графік проведення курсів з  фізичної культури  у 2018 році
  05-09 лютого                              залік   18 квітня
 12-30 березня  (стаціонарні)     залік 11 травня
23-27 квітня                                 залік 21 червня
04-08 червня                               залік 17 вересня
08-12 жовтня                              залік 20 листопада
05-23 листопада (стаціонарні)  залік 26 грудня
05-09 листопада   курси з методики викладання футболу (можливі зміни у даті проведення).
Просьба завчасно реєструватись на курси.

Оголошення

25-29 вересня 2017 року на базі Тернопільського ОКІППО будуть проходити курси з методики викладання футболу   (36 год.) для вчителів фізичної культури ЗНЗ Тернопільської області. Прошу реєструватись на сайті інституту.  Із собою  необхідно мати  спортивний одяг та взуття,  оскільки заняття передбачають практичну участь вчителя. Початок занять 25.09.17р. о 10 год. 30 хв.


 Педагогічна практика  вчителів

 23 березня 2017 року слухачі курсів підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури відвідали інноваційні уроки вчителя-методиста Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 Давлюд Оксани Петрівни.  Вчителі області мали змогу ознайомитись з системою роботи, участю у соціальних проектах вчителя, веденням документації, оформлення  спортивного куточку тощо.
 Інтегрований урок

Того ж дня вчителі фізичної культури  Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3   поглибленим вивченням іноземних мов  Бенцал Любомир Васильович та Булич Лілія Романівна ділились досвідом впровадженням нових  варіативних модулів   у навчальний процес школи (чирлідинг та флорбол) та нестандартним обладнанням.
28 березня  2017 року у Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 вчителі фізичної культури мали можливість взяти участь в практичних заняттях з впровадження сучасних рухливих ігор з елементами футболу запозичених їз соціальних проектів ФФУ "Відкриті уроки футболу", зіграли турнір за системою "Солодкого кубку", відзначили правила проведення як динамічні, прості в організації та за одночасність проведення заходу.  Досвідом ділилась вчитель фізичної культури  Юдаєва Інна Валеріївна, спеціаліст вищої категорії, старший вчитель.

Урок на розвиток фізичних якостей


29 березня педпрактика проходила у Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №20 під керівництвом    вчителя-методиста  Грабовської Світлани Стефанівни. Слухачі курсів  брали участь у практичному уроці та в позакласному заході. Творчим та змістовним виявився урок баскетболу, емоційно насичений виховний захід.
Фахівці високо оцінили роботу тернопільських вчителів та подякували адміністрації шкіл за   організацію педагогічної практики.

 Урок баскетболу


 
Позакласний захід
 

 

 

 

 План курсів підвищення кваліфікації учителів фізичної культури на 2017 рік

Очно-заочні 
1.    13.02 - 17.02               залікова сесія                 04.05    
2.    10.04 - 14.04               залікова сесія                 20.06
3.    02.10 - 06.10               залікова сесія                 21.11 
4.    06.10 - 10.11               залікова сесія                 15.12 

Стаціонарні 
1.   13.03 - 31.03                залікова сесія                 22.05
2.   20.11 - 08.12                 залікова сесія                 25.12

Немає коментарів:

Дописати коментар