неділю, 27 березня 2022 р.

Практикум учителів фізичної культури «Загальна фізична підготовка здобувачів освіти за стандартами Нової української школи».

 

                                               25 березня 2022 року в Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти на платформі  Google Meet для учителів фізичної культури проведено  практикум «Загальна фізична підготовка   здобувачів освіти за стандартами Нової української школи».

Захід організовано з метою надати практичну та методичну допомогу учителям фізичної культури із використання сучасних засобів навчання для розвитку фізичних якостей та фізичної підготовленості здобувачів освіти та забезпечення якісної освітньої діяльності.

Питання загальної фізичної підготовки як фундаменту гармонійного розвитку  школярів висвітлила Галина Єднак, методист відділу методики навчальних предметів природничо-математичних дисциплін, технологій та фізичної культури, також акцентувала увагу учителів на організаційних та методичних засадах загальної фізичної підготовки за стандартами НУШ, які мають закласти основи фізичного і морального здоров'я здобувача освіти та про  необхідність організувати освітній процес в школі із широким використанням різноманітних засобів і форм фізичного виховання з урахуванням психологічного комфорту та надання можливості для творчої діяльності та самореалізації особистості.

Віталій Терлецький, вчитель НВК «Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», спеціаліст вищої категорії, вчитель - методист, поділився практичним  досвідом роботи з виготовлення власноруч  модифікованого спортивного інвентарю та продемонстрував  його використання під час освітнього процесу із загальної фізичної підготовки.

Досвідом роботи з організації уроків загальної фізичної підготовки із використанням інформаційно-комунікаційних технологій, інтернет-платформ Instagram, Messenger у Facebook, Tik-Tok поділились  Оксана Юрків, учитель Козівської гімназії імені Ігоря Герети, спеціаліст І категорії, переможець премії Global Teacher Prize Ukreine (номінація «Фізична культура») у 2021 році та Ольга Данелюк, учитель   Скалатської ЗОШ І-ІІІ ст., спеціаліст вищої категорії.

Юрій Ковальський учитель фізичної культури Шумського ЗЗСО, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист продемонстрував свої напрацювання з  формування рухових навичок та розвитку фізичних якостей школярів засобами рухливих та спортивних ігор.

Сподіваємось, що нові ідеї та практичні навички здобуті учасниками практикуму стануть у нагоді в їх професійній діяльності.
                                                                                         Немає коментарів:

Дописати коментар