Фахові конкурси

 
Фінал обласного туру
всеукраїнського конкурсу "Учитель року -2018" у номінації "Фізична культура".

 22 січня 2018 року в актовій залі Тернопільського ОКІППО відбулось нагородження переможця та лауреатів  обласного туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року -2018" у номінації "Фізична культура". Переможцем обласного туру всеукраїнського конкурсу стала Лілія Романівна Булич, учитель Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов №3.   Луареатами конкурсу стали: Юрій Володимирович Ковальський, учитель
Шумського НВК « загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст. – гімназія»; Нагловач Оксана Богданівна, учитель Підгаєцької ЗОШ І-ІІІ ступенів; Лахманюк Сергій Володимирович, учитель
Передмірської ЗОШ І-ІІ ступенів Борсуківської сільської ради Лановецького району; Іванюк Тетяна Василівна, учитель Кременецької ЗОШ- інтернат І-ІІІ ступенів.  Всі учасники нагороджені грамотами та цінними подарунками управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Дякуємо всім учасникам за участь у конкурсі.

На фото учасники-фіналісти обласного туру конкурсу  під час виконання завдання "Методичного практикуму" та під час проведення уроку фізичної культури.
                                                            

      
   
       Фінал всеукраїнського конкурсу 
"Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу".

       16-17 листопада 2017 року на базі Скандинавської гімназії міста Києва пройшов фінал Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу".   Всеукраїнським журі конкурсу було обрано п’ять кращих учителів-переможців регіональних етапів.  Абсолютну першість здобув Попов Валерій Олегович, учитель фізичної культури спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 імені генерал-лейтинанта А.Морозова" м.Суми.
       Від Федерації футболу України переможці регіональних етапів отримали дипломи  і необхідні для роботи з учнями інвентар та екіпірування.
      Наступний Всеукраїнський конкурс «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу» відбудеться у 2019 році.  
  
Нагороди від ФФУ .  Переможець обласного етапу Володимир Євгенович Шевчук, учитель фізичної  культури Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича.
    
   
 Фрагменти з конкурсних уроків
                           
                             
 
Умови та порядок проведення третього (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018".
https://drive.google.com/file/d/0BxhLQKMmlr7VcmFjajFISklQc2c/view?usp=sharing


          З березня по травень 2017 року у Тернопільській області проходив обласний тур Всеукраїнського конкурсу у номінаціях "Інноваційний урок фізичної культури" та "Урок фізичної культури з елементами футболу" згідно вимог Положення затвердженого наказом Міністерсвтва освіти і науки, молоді та спорту України від 07.09.2011 року №1030, наказу управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації "Про проведення в загальноосвітніх навчальних закладах області Всеукраїнського конкурсу серед вчителів фізичної культури на кращий інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу" від 31.01.2017 року №35.
       Надаючи винятково важливого значення ролі фізичної культури у розвитку особистості, створення умов для формування в учнів  активної соціальної орієнтації на здоровий спосіб життя, впровадження інновацій, нестандартних форм та методів у навчально-виховний процес, на високому професійному рівні презентували матеріали педагоги Гусятинського, Кременецького, Підволочиського, Тернопільського, Чортківського, Шумського районів, міста Тернополя та Чорткова. 
      За підсумками поданих матеріалів члени журі та оргкомітету  обласного туру Всеукраїнського конкурсу визначили переможців і призерів у двох номінаціях та в загальному заліку.
У номінації "Інноваційний урок фізичної культури" 
1 місце-Шевчук Володимир Євгенович, вчитель Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича;
2 місце- Бульбін Володимир Олександрович, вчитель Скалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів Підволочиського району;
3 місце - Терлецький Віталій Михайлович, вчитель "Довжанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад" Тернопільського району.
У комінації "Урок фізичної культури з елементами футболу"
1місце- Бульбін Володимир Олександрович, вчитель Скалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів Підволочиського району;
2 місце - Шевчук Володимир Євгенович, вчитель Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича;
3 місце -   Терлецький Віталій Михайлович, вчитель "Довжанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад" Тернопільського району;
3 місце - Калугін Ігор Ярославович, вчитель ЗОШ І-ІІ ступенів с. Старий Нижбірок Гусятинського району.
У загальному заліку   
1 місце - Шевчук Володимир Євгенович, вчитель Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича;
2 місце - Бульбін Володимир Олександрович, вчитель Скалатської ЗОШ І-ІІІ ступенів Підволочиського району;
3 місце - Терлецький Віталій Михайлович, вчитель "Довжанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів -дошкільний навчальний заклад" Тернопільського району.
Переможці та призери нагороджені грамотами управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації. Дякуємо всім учасникам з участь у конкурсі.


Відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу
З 30 листопада по 01 грудня 2016 року у м. Києві на базі Скандінавської гімназії проходив фінал Всеукраїнського конкурсу "Інноваційний урок фізичної культури та  урок фізичної культури з елементами футболу" який проводить Федерація футболу України спільно з Міністерством освіти та науки України. Загалом у  конкурсі взяли участь 24 вчителів-переможців регіональних етапів конкурсу.
Згідно з оцінками журі абсолютним переможцем конкурсу стала   вчитель фізичної культури НВК м.Дергачі Харківської області Світлана Желтобрюх,
Друге місце посів В'ячеслав Накорчемний, вчитель  НВК с.Тарасівка Броварського району Київської обасті, третє місце виборов  вчитель Вінницької ЗОШ  І-ІІІ ступенів  №35 Микола Денисюк.
Переможці та лауреати отримали від ФФУ цінні призи, футбольний інвентар та футбольну форму з логотипом  збірної України.
На фото: вчитель- переможець конкурсу С.Желтобрюх під час проведення уроку.


 

  


Немає коментарів:

Дописати коментар