вівторок, 6 грудня 2016 р.

Про Всеукраїнський семінар "Розвиток масового футболу"

  З 29 листопада по 01 грудня 2016 року у м. Києві на базі Скандінаської гімназії відбувся Всеукраїнський семінар на тему: «Розвиток масового футболу»  в рамках якого проходив фінал Всеукраїнського конкурсу на "Кращий урок фізичної культури з елементами футболу" та "Кращий інноваційний урок фізичної культури", який Федерація футболу України проводить разом з Міністерством освіти та науки України в рамках взаємодії в розвитку шкільного футболу. 

B урочистому відкритті заходу, учасниками якого стали переможці регіонального етапу конкурсу, методисти обласних інститутів, координатори регіональних футбольних проектів, взяли участь перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, заступник міністра освіти та науки України Роман Греба, заступник голови Національної поліції України Олександр Фацевич, представники  Інституту модернізації змісту освіти МОН та німецької федеральної компанії GIZ. 
Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко наголосив, що у заходах, які проводила Федерація футболу України, в цілому взяли участь близько 12 000 дітей, а ФФУ безкоштовно надала їм більше 5 000 футбольних м’ячів. Крім того, ФФУ зробить усе можливе, аби волонтери проекту, які пройшли навчання та бажають продовжити футбольну освіту, безкоштовно отримали тренерські дипломи категорії «С», а також додав, що наступного року планується відкриття близько 500 сучасних майданчиків і передати у кожну регіональну федерацію по 1000 мячів.
 Заступник міністра освіти та науки України Роман Греба відзначив здобутки ФФУ  та подякував федерації за нові футбольні ініціативи за те, що  започаткувала ці проекти, які допоможуть розвивати спорт у нашій державі  
Наше спільне завдання: зробити все, аби діти перейшли з «віртуального» світу, який зараз їх повністю захопив у реальний». Адже здорова нація має створювати нову країну. Міністерство освіти та науки України буде й надалі робити все від себе залежне, аби спорт належним чином інтегрувався у життя.
   Підтвердженням останньої тези заступника міністра МОН стало підписання договору про взаємодію Міністерства освіти та науки України та Федерації футболу України щодо розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах України в 2017-2020 роках

 

Немає коментарів:

Дописати коментар