пʼятниця, 20 травня 2022 р.

Майстер-клас для учителів фізичної культури пілотних закладів загальної середньої освіти

 

18 травня 2022 року в офлайн-режимі проведено майстер-клас «Впровадження сучасних видів спорту в освітній процес НУШ як засобу формування рухових навичок і розвитку фізичних якостей здобувачів освіти» учасниками якого були учителі фізичної культури пілотних закладів загальної середньої освіти області.    Метою заходу було ознайомити та надати практичну і методичну допомогу учителям фізичної культури із використання сучасних варіативних модулів (видів спорту), допомогти опанувати необхідний інструментарій для розширення рухового досвіду учнів, розглянути можливості створення умов для Галина Єднак, методист відділу методики навчальних предметів  природничо- удосконалення  фізичних якостей  та фізичної підготовленості здобувачів освіти.

математичного циклу, технологій та фізичної культури у теоретичному блоці майстер-класу розглянула питання оновлення уроку фізичної культури як невід’ємної складової Нової української школи,  а Віктор Сіткар, кандидат педагогічних  наук, доцент кафедри педагогіки, психології та інклюзивної освіти Тернопільського ОКІППО надав рекомендації щодо урахування психологічних особливостей та фізичних можливостей учнів різних медичних груп на уроці фізичної культури.

У ході практичної частини майстер-класу Галиною Єднак проведено підготовчу частину уроку фізичної культури згідно вимог Нової української школи, а учителі по новому, цікаво та під музичний супровід  взяли участь у  Fun UP  як одному з інноваційних видів активності, який зможе забезпечити в учнів емоційність та драйв упродовж уроку. Вправлялись учителі і у майстерності сучасної гри у петанк, яка розвиває  фізичні якості, у яку можуть грати усі учні, і яка є чудовим засобом формування соціальної компетентності здобувачів освіти.

Валерій Єднак, кандидат педагогічних наук, доцент Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка допоміг учителям

опанувати техніку та методику скандинавської ходьби з палицями, ознайомив з основами процесу навчання учнів дитячій легкій атлетиці та провів з учителями заняття з варіативного модулю «корфбол». Усі нові види спорту  можуть стати для учнів додатковим стимулом до занять на уроках фізичної культури, а це значить, що підвищиться їх інтерес до рухової активності та до зміцнення здоров’я.

Надія Бенишин, учителька фізичної культури Козівського закладу загальної середньої освіти I-III ступенів №1 поділилась практичним досвідом роботи з виготовлення власноруч нестандартного спортивного інвентарю та продемонструвала  його використання під час освітнього процесу.

Усі учасники семінару отримали величезне задоволення від проведеного майстер-класу та засвоїли багато нової корисної інформації, яка знадобиться їм у їх практичній діяльності.                                                                            


Немає коментарів:

Дописати коментар