вівторок, 19 квітня 2022 р.

Про створення супервізійної підтримки для педагогічних працівників Лист ДНУ ІМЗО від 14.04.2022_ № 22.1/10-446

 

Міністерство освіти і науки України

Державна наукова установа

«ІНСТИТУТ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ»


    вул. Митрополита Василя Липківського, 36, м. Київ, 03035, тел./факс: (044) 248-25-13  

14.04.2022_ № 22.1/10-446_

Департаменти (управління) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій

Заклади післядипломної    педагогічної освіти

 


 Про створення супервізійної 

підтримки для педагогічних працівників


Шановні колеги!

 Війна змушує кожного з нас відчувати самотність, у такий час важливо не залишатися наодинці. Для того, щоб відновити і зберегти психологічне здоров’я, потрібно створювати супервізійні групи підтримки для людей, які будуть підтримувати один одного.

Сьогодні заклади освіти не лише забезпечують потребу особистості в пізнавальній діяльності, а є потужною психологічною підтримкою здобувачів освіти у цей нелегкий для країни час.

Відповідальне надання допомоги також означає турботу про власне здоров’я і благополуччя. Необхідно перш за все берегти себе, щоб краще піклуватися про інших.

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та громадська організація «Маленьке серце з мистецтвом» розпочинають проєкт Прошколу.

Запрошуємо педагогічних працівників взяти участь в супервізійних групах підтримки, які будуть безкоштовно проводити сертифіковані психологи один раз на тиждень на платформі ZOOM.

Cупервізійна підтримка – це надання педагогічним працівникам максимальної можливості впоратися з труднощами. У супервізійних групах учасники зможуть сфокусуватись на своїх труднощах, отримати інформаційну та емоційну підтримку від супервізора та групи.

Тривалість однієї супервізії 1,5 години. Максимальна кількість учасників групи

до 15 педагогічних працівників.

Щоб взяти участь у супервізійній підтримці потрібно зайти на канал в телеграмі,     де      будуть      розміщені      оголошення      про      час      та спеціалістів: https://t.me/+CSay1ph6SJxjNDk0

Зміст листа просимо довести до відома керівників органів управління освітою різного рівня, керівників, педагогічних працівників, практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти для використання в роботі.

 

З повагою   

директор                                             Євген     БАЖЕНКОВ

 

Ольга Флярковська, 248 21 95

Немає коментарів:

Дописати коментар