пʼятниця, 25 вересня 2020 р.

Онлайн-тренінг для вчителів фізичної культури «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання».

 

На платформі сервісу відеоконференцій Google Meet 17 вересня 2020 року у Тернопільському ОКІППО відбувся тренінг «Хмарні сервіси Google в роботі вчителя ЗЗСО. Classroom як одна з платформ організації дистанційного навчання» за участю 49 вчителів фізичної культури. Метою тренінгу була реалізація навчально-методичного та технологічного інструментарію в умовах цифровізації освіти, надання освітніх послуг для забезпечення належного рівня сформованості інформаційно-комунікаційної компетентності та розвиток професійної майстерності вчителів фізичної культури в умовах реалізації Концепції "Нова українська школа".

Навчання для вчителів фізичної культури провели методисти Тернопільського  ОКІППО Єднак Галина Михайлівна та Горда Галина Анатоліївна.

У своєму виступі Єднак Г.М., методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів, ознайомила учасників тренінгу із сучасними інструментами цифровізації освітнього процесу та  використання інформаційно-комунікаційних технологій у процесі викладання фізичної культури.

Під керівництвом методиста центру інформатики, ІКТ і дистанційної освіти Гордої Г.А., вчителі мали можливість навчитись створювати  новий дистанційний курс,  організувати роботу у середовищі Classroom, організувати власні класні кімнати  у Google Classroom,  наповнити дистанційний курс навчальними матеріалами тощо.

Досвідом роботи з використання платформи Google Classroom для організації освітнього процесу з фізичної культури та налагодження взаємодії між учасниками освітнього процесу, а також створення щоденника для оцінювання школярів з фізичної культури поділились вчителі фізичної культури: Юрків Оксана Романівна (Козівська державна гімназія ім.В. Герети); Матвіїв Андрій Степанович  (Ягільницька ЗОШ І-ІІІ ст. Чортківського району).

На завершення тренінгу учителі презентували створені електронні ресурси, обговорили актуальні питання, поділись своїми напрацюваннями та отримали відповіді на  запитання, які виникають у практичній діяльності в умовах дистанційного навчання.

За підсумками проведення тренінгу учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації (3 год).

 


Немає коментарів:

Дописати коментар