вівторок, 19 листопада 2019 р.

Обласний семінар «Сучасні підходи щодо модернізації уроку фізичної культури в контексті реформування освіти»



Обласний семінар 
«Сучасні підходи щодо модернізації уроку фізичної культури 
в контексті реформування освіти»
10 жовтня 2019 року   відбувся обласний семінар на тему «Сучасні підходи щодо модернізації уроку фізичної культури в контексті реформування освіти: з досвіду роботи Козівського району». Учасниками семінару були методисти фізичної культури РМК, ММК, ОТГ.
З вітальним словом до учасників заходу звернулась Медицька В.Г., начальник відділу освіти і спорту Козівської РДА та поділилась досвідом роботи освітян Козівщини і окреслила перспективи розвитку галузі в районі.
Стасів Р.В., завідувач Козівського РМК, особливу увагу приділила питанню створення необхідних умов для удосконалення фізичної підготовленості і фізичного розвитку учнів, зокрема, наголосила про відкриття сучасного басейну і тренажерного залу у Козівській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, та про забезпечення якісними послугами  учнів району для їх власного оздоровлення.
Методист фізичної культури Козівського РМК Попик І.Г., ознайомив присутніх з формами методичної роботи та високою результативністю  учителів фізичної культури у позакласній роботі.
Про підвищення ефективності уроку із застосуванням сучасних технологій на уроці фізичної культури, формування мотивації учнів щодо занять різними формами рухової активності та створення  належного освітнього середовища акцентувала увагу присутніх Єднак Г.М, методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО.
У практичній частині семінару  відбулась низка цікавих та привабливих для учнів уроків фізичної культури, на яких учителі демонстрували сучасні форми організації уроку та нові  варіативні модулі, які впроваджують в освітній процес.
Практичним досвідом поділились учителі фізичної культури: Корбак О.І (Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (волейбол); Юрків О.Р., Козівська державна українська гімназія ім. В.Герети (аквааеробіка); Процик С.В. та Бенишин Н.М., Козівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2(плавання, кросфіт); Тимошик О.Є., Золотослобідська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (аеробіка з елементами ТАЙ-БО).
За підсумками роботи семінару були вироблені рекомендації щодо співпраці та  практичної реалізації поставлених завдань.










Немає коментарів:

Дописати коментар