вівторок, 23 жовтня 2018 р.

Обласний практикум для вчителів фізичної культури опорних закладів загальної середньої освіти

30 жовтня 2018 року на базі Тернопільського НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-економічний ліцей №9 імені Іванни Блажкевич (директор Рибак Г.В.) відбувся практикум  для вчителів фізичної культури опорних закладів загальної середньої освіти на тему "Формування професійної компетентності вчителя фізичної культури засобами сучасних видів спорту". Мета заходу - на практичному досвіді вчителів розглянути використання і впровадження сучасних видів спорту в освітні заклади області.


Про шляхи підвищення розвиваючої спрямованості уроків фізичної культури розповіла методист інституту Г.М.Єднак. Досвідом роботи із впровадження варіативних модулів поділились: вчитель Тернопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №19 В.Ю.Крутовський, модуль  "Регбі-5", тренер-викладач Тернопільської ОДЮСШ В.І.Гнатишин модуль "Самбо", тренер-викладач  флорбольного клубу "Шторм" І.П.Герман модуль"Флорбол",  незмінний учасник учительських заходів В.Д.Єднак, кандидат педагогічних наук, доцент ТНПУ ім.В.Гнатюка, презентував  модуль "Петанк"  та продемонстрував естафети з міжнародного проекту "Дитяча лега атлетика ІААФ-Kids Athletikcs".
   


Обласний семінар-практикум для вчителів фізичної культури 
у м.Копичинці, що на Гусятинщині 18 жовтня 2018 року у загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці Гусятинського району відбувся обласний   семінар – практикум «Професійна компетентність учителя фізичної культури – шлях до формування стійкої мотивації щодо фізичного розвитку школярів та збереження їх здоров’я: з досвіду роботи Гусятинського району». У заході взяли участь методисти фізичної культури районних/міських методичних кабінетів та ОТГ.

Теоретична частина семінару проходила у актовій залі  навчального закладу. З вітальним словом до учасників заходу звернулась директор школи Н.С.Хорощак та ознайомила  присутніх зі створеними умовами у школі для реалізації фізичних здібностей та зміцнення здоров’я учнів. У ході семінару завідувач Гусятинським РМК Г.Й.Цвігун  зосередила увагу присутніх  на  сучасному стані та перспективі розвитку освіти Гусятинщини в умовах впровадження Концепції «Нова українська школа», а методист відділу методики  навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Г.М.Єднак  висвітлила питання  професійної компетентності вчителя фізичної культури та на те, що вчителі повинні працювати за новими принципами, формувати ключові компетентності, реалізовувати наскрізні змістові лінії.
Калейдоскоп майстер-класів з нових варіативних модулів проходив на міському стадіоні м.Копичинці. Досвідом практичної роботи ділились тренери-викладачі Тернопільської ОДЮСШ В.І.Гнатишин (самбо), Л.П.Сагайдак (літній біатлон), учителі фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м.Копичинці О.А.Кузик, Р.М. Ватраль  (футбол), та учителі фізичної культури НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №1-гімназія» м.Копичинці О.І.Ухач (петанк), Л.Р.Орішко (чирлідинг). Методисти фізичної культури також відвідали районний національно-патріотичний змаг сокільських чот і козацьких куренів, присвячений 76 річниці створення УПА, Дню українського козацтва та Дню захисника України. Завершився  семінар обговоренням та виробленням рекомендацій щодо удосконалення фахової компетентності вчителя фізичної культури та формування мотивації школярів щодо збереження їх здоров’я.  
 
 

1 коментар:

  1. Дякую за організацію та проведення семінару-практикуму.Подобалось все,частіше проводьте такі семінари,з вчителями сільських шкіл.

    ВідповістиВидалити