середа, 25 серпня 2021 р.

Запрошуємо вчителів фізичної культури до участі у Всеукраїнському конкурсі!


 «Всеукраїнський конкурс вчителів-новаторів 

 з фізичної культури – 2021»

З 06 серпня по 26 вересня 2021 року Міжнародним благодійним фондом Parimatch Foundation за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» проводиться «Всеукраїнський конкурс вчителів-новаторів з фізичної культури – 2021».

Метою конкурсу є сприяння підвищенню добробуту та здоров’я спільнот через навчання та залучення дітей до занять спортом, надаючи рівні можливості для кожного.

До участі запрошуються вчителі фізичної культури за основним місцем роботи, які мають фахову освіту та стаж педагогічної роботи.

Звертаємо увагу, що необхідною умовою участі у конкурсі є наявність закордонного паспорту та паспорту вакцинації Covid-19 (або наявність ПЛР-тесту чи інших карантинних умов на  вимогу країни, що приймає ISF Universal Teachers Games 2021).

Прийом конкурсних робіт триватиме до 06 вересня включно.

За результатами конкурсу буде визначено 10 переможців, які стануть учасниками Міжнародної події ISF Universal Teachers Games 2021, що відбудеться 26–31 жовтня цього року, та представлятимуть Україну серед інших країн світу.

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation фінансує витрати членського внеску (проживання, харчування, екскурсії) та авіапереліт в обох напрямках.

Умови проведення Конкурсу розміщені на сайті фонду www.parimatch.foundation

 


Немає коментарів:

Дописати коментар