понеділок, 19 жовтня 2020 р.

Онлайн-заняття школи молодого вчителя фізичної культури

 

З метою надання молодим педагогам методичної допомоги у розв’язанні першочергових проблем, подолання труднощів, із якими зустрічається молодий учитель, та підтримки їх творчої діяльності 15жовтня 2020 року у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти на платформі онлайн-сервісу Google Meet  відбулось онлайн-заняття школи молодого вчителя фізичної культури на тему «Формування педагогічної майстерності молодого вчителя». У заході взяли участь учителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти області зі стажем роботи 1-3 роки.

Розпочав онлайн – засідання  Кавецький Віктор Євгенович, в.о. завідувача кафедри педагогіки, психології та інклюзивної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент який розкрив актуальне питання щодо формування ціннісних орієнтацій особистості в новій соціокультурній реальності засобами  фізичної культури.

Єднак Галина Михайлівна, методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів розглянула питання оволодіння молодими вчителями педагогічними технологіями як засобом розвитку їх професійної майстерності та комунікативної компетентності, як  важливого складника  успішної професійної діяльності. Також у ході засідання педагоги мали можливість ознайомитись із 10 лайфхаками проте,  як  зробити урок фізичної культури ефективним, цікавим, та як мотивувати учнів до рухової активності на уроці  і в позаурочний час

На завершення заняття учителі фізичної культури обговорили актуальні питання які виникають у їхній практичній діяльності та отримали відповіді.

                                                    

 

Немає коментарів:

Дописати коментар