четвер, 10 листопада 2022 р.

Майстер-клас учителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти області


 09 листопада 2022 року проведено майстер-клас «Фітнес-технології на уроці фізичної культури як сучасний засіб розвитку фізичних якостей школярів» учасниками якого були учителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти області та учителі, які працюють у пілотних закладах.

Метою заходу було надати практичну та методичну допомогу учителям фізичної культури із використання сучасних фітнес-технологій, допомогти опанувати необхідний інструментарій для розширення рухового досвіду учнів, розглянути можливості створення умов для удосконалення фізичних якостей та фізичної підготовленості здобувачів освіти.

Галина Єднак, методистка відділу методики навчальних предметів  природничо - математичного циклу, технологій та фізичної культури розглянула питання теоретико-методичних засад  застосування фітнес-технологій на уроках фізичної культури у закладах загальної середньої освіти та  методику побудови комплексів фітнес-вправ та акцентувала увагу на тому, що фітнес-технології викликають підвищення інтересу учнів до уроків фізичної культури, сприяють оптимізації освітнього процесу тим самим  підвищують рівень їх рухової активності.

Віталій Терлецький учитель фізичної культури НВК «Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»,  ознайомив учасників та продемонстрував техніку виконання вправ та дозування навантаження під час занять кросфітом (CrossFit)

Комплекси фітнес - вправ для корекції постави із застосуванням фітбольного м’яча, з використанням степ - платформ та різноманітного нестандартного інвентарю продемонструвала  Галина  Огородник., учителька фізичної культури  Микулинецького  опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

Учителька фізичної культури Золотослобідської гімназії  Оксана Тимошик поділилась досвідом  використання фітнес-технологій «Body&Mind» та основами методики навчання тай-бо.

Оксани Юрків   учителька  фізичної культури Козівського ліцею  ім. В. Герети привернула увагу педагогів щодо організації уроків фізичної культури в онлайн форматі та реалізації фітнес-батлів соцмережах. 

Усі учасники майстер-класу отримали величезне задоволення від участі у заході на якому отримали необхідну  інформацію, набули практичний досвід, який знадобиться їм у їх практичній діяльності.

 

Немає коментарів:

Дописати коментар