середа, 15 червня 2022 р.

До уваги учителів! Запрошуємо взяти участь у Всеукраїнському проєкті "Цікава фізкультура на канікулах" УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ «СПОРТ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ»

вул. Студентська 16/34, м. Лиман, Донецька обл., Україна, 84404 тел. +38 099 059 37 71, е-mail: sportszaradirozvitku@gmail.com

Код ЄДРПОУ 43000192

                                                                                                                    _

 


Від 06.06.2022 №2/2022


 

Інститутам післядипломної педагогічної освіти


 

Українська федерація «Спорт заради розвитку» спільно з Державною науковою установою «Інститут модернізації змісту освіти», Донецьким інститутом післядипломної педагогічної освіти (м. Краматорськ) та КУ Центр професійного розвитку педагогічних працівників Вінницької міської ради з червня по серпень 2022 року, розпочинають Всеукраїнський проєкт «Цікава фізкультура на канікулах».

Метою проєкту - побудова довірчих відносин між учнями та батьками внутрішньо переміщених осіб та мешканцями місцевої територіальної громади щодо засвоєння теоретичних знань та опанування практичними вміннями й навичками для взаємодії у налагодженні довірливих взаємовідносин і взаєморозуміння, взаємодопомоги та комунікації засобами фізкультурно-оздоровчої роботи та ведення здорового способу життя впродовж літніх канікул.

Анонсування проєкту відбудеться на Всеукраїнському організаційному семінарі «Активне літо для українських дітей» сьомого червня згідно з листом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» від 01.06.2022 №1/5895-22, про організацію фізкультурно-оздоровчої роботи під час літніх канікул.

Просимо поширити інформацію про цей проєкт, серед педагогів вашої області та довести до відома всіх зацікавлених осіб. Також надсилаємо монографію щодо реалізації Концепції «Спорт заради розвитку» у фізкультурно-оздоровчій і спортивно-масовій роботі закладів загальної середньої освіти. (Додаток 1).

  Президент Української Федерації

«Спорт заради розвитку»                                                                            Олексій Качан

Немає коментарів:

Дописати коментар