неділя, 17 жовтня 2021 р.

Практикум з фізичної культури «Загальнофізична підготовка як складова гармонійного розвитку здобувачів освіти»

 

Відповідно до плану роботи інституту, 12 жовтня 2021 року для учителів фізичної культури проведено  практикум «Загальнофізична підготовка як складова гармонійного розвитку здобувачів освіти».

Захід організовано з метою надати практичну та методичну допомогу учителям фізичної культури із використання сучасних засобів навчання для удосконалення  фізичних якостей та фізичної підготовленості здобувачів освіти та забезпечення якості освітньої діяльності.

Галина Єднак, методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів, акцентувала увагу присутніх  щодо фізичної підготовленості  переважної більшості школярів, яка є незадовільною, що створює несприятливий фон для успішного навчання і збереження їх здоров’я, а відтак необхідною умовою є формування мотивації до занять фізичною культурою і елементами фізкультурно-спортивної діяльності, забезпечення наскрізного розвитку фізичних якостей учнів та підвищення функціональних можливостей організму.

Тетяна Ніколаєва, фітнес-тренер Тернопільського спортивного клубу «Вікінг», ознайомила учителів з особливостями проведення підготовчої частини уроку з музичним супроводом та підбором різноманітних комбінацій танцювальних рухів для школярів різного віку.

Віталій Терлецький, вчитель НВК «Довжанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад», спеціаліст вищої категорії, вчитель - методист, поділився практичним  досвідом роботи з формування рухових навиків та розвитку фізичних якостей здобувачів освіти з використанням системи Табата (поєднання силових і кардіо вправ високої  інтенсивності) та комплексної системи фізичної підготовки  школярів  CrossFit, яка максимально наближена до природньої активності молодших школярів і підлітків.

Майстер-клас з організації уроків із загальнофізичної підготовки продемонстрували Оксана Юрків, вчитель  Козівської гімназії імені Ігоря Герети, спеціаліст вищої категорії, переможець національної  премії Global Teacher Prize Ukraine  (номінація «Фізична культура»),  Тетяна Іванюк, вчитель Волинського ліцею імені Нестора Літописця, та запропонували  колегам низку комплексів сучасних вправ для розвитку фізичних якостей учнів. 

        Сподіваємось, що нові ідеї та практичні навички здобуті учасниками практикуму стануть у нагоді в їх професійній діяльності.

Немає коментарів:

Дописати коментар