вівторок, 13 червня 2017 р.

Тренінг для вчителів фізичної культури


  15.03.2018 року в Тернопільському ОКІППО відбувся тренінг на тему "Використання ІКТ в освітньому процесі учителя фізичної культури".  Учасниками тренінгу були слухачі курсів підвищення кваліфікації учителів фізичої культури Тернопільської області. 





 
Вчимося створювати блоги 



















Оголошення  
06 березня 2018 року на базі ТОКІППО відбудеться інструктивно-методична нарада для новопризначених методистів фізичної культури ОТГ на тему "Роль методичної служби у створенні комфортних умов для самореалізації вчителя та забезпечення якості освітнього процесу в закладах загальної середньоої освіти ОТГ".
Початок наради о 10 год.

  Інформація 
для учасників проблемної групи
       20 лютого 2018 року на базі Тернопільського ОКІППО відбудеться перше засідання проблемної групи з питань впровадження спортивного профілю  в  освітні заклади області та допрофільної підготовки учнів. До участі запрошуються  учителі фізичної культури та методисти  РМК, ММК, ОТГ.  Список учасників, запрошених до участі подано у додатку листа Тернопільського ОКІППО від 12 лютого 2018 року № 01-02/ 140.    Початок засідання о 10 год.

 Інформація
для учасників  відбіркового етапу ІІ (обласного) туру 
Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2018" у номінації "Фізична культура"
26 грудня 2017 року о 9 годині  у актовій залі Тернопільського ОКІППО відбудеться відкриття Конкурсу.У програмі відбіркового етапу ІІ (обласного) туру передбачається проведення тестування  та практичної роботи (проведення підготовчої частини уроку). 
  
Оголошення
18-19 грудня 2017 року на базі Тернопільського ОКІППО  відбудеться тренінг на тему "Розвиток здоров'язбережувальної компетентності учителів фізичної культури в умовах неперервної освіти". Запрошую взяти участь учителів фізичної культури загальноосвітніх закладів області.
Початок роботи о 9 год.
Шановні колеги!
          18 жовтня 2017 року  відбудеться семінар-практикум на тему: "Організація навчально-виховного процесу на уроках фізичної культури з учнями із особливими освітніми проблемами".   Прошу, забезпечити участь у семінарі учителів фізичної культури опорних навчальних закладів області. Семінар передбачає проведення практичних занять. 
Місце проведення: Тернопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24
Початок роботи о 10 год.

Шановні колеги! 
На сторінці "Нормативно-правове забезпечення" розміщено проекти програм з фізичної культури для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. 
Рівень стандарту
Профільний рівень.
Пропозиції та зауваження до Програм прошу надіслати до 20 червня 2017 року за адресою:
victoriya2009@ukr.net
Прошу поширити інформацію серед своїх колег.

Немає коментарів:

Дописати коментар