понеділок, 15 травня 2017 р.

Обласний семінар-практикум

  5 травня 2017 року у Мишковицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Тернопільського району відбувся обласний семінар-практикум на тему: "Формування вмінь і навичок військової та фізичної підготовки як необхідний чинник військово-патріотичного виховання молоді" (з досвіду роботи Тернопільського району). У заході взяли участь методисти фізичної культури та Захисту Вітчизни РМК, ММК, ОТГ. Метою заходу було ознайомлення та вивчення досвіду роботи навчальних закладів Тернопільського району з питань формування вмінь та навичок військової та фізичної підготовки на уроках "Захисту Вітчизни", фізичної культури та початкової військової підготовки як необхідної складової військово-патріотичного виховання учнів.

      На подвір"ї учні  школи гостей зустрічали   флешмобом "Дух, що тіло рве до бою". З вітальним словом до учасників звернулися  директор школи Черній А.І., та директор Тернопільського ОКІППО Петровський О.М., які актентували увагу  саме на формуванню національно-потріотичного виховання підростаючого покоління.  Також перед учасниками семінару-практикуму виступили завідувач Тернопільського РМК Кубелко Г.І. з питання "Формування громадянських компетенцій вчителів району засобами сучасних технологій."
       Про національний патріотизм в освітній сфері зарубіжних країн як успішний приклад державної безпеки поділився заступник директора ОКІППО з науково-педагогічної та виховної роботи Мисик В.С. Як покращити фізичну підготовку  в умовах сучасної школи,   забезпечити фізичну готовність школярів до служби в українському війську,  сформувати навички   початкової військової підготовки ознайомили  присутніх методисти ТОКІППО Єднак Г.М. і Фука М.М. Методисти Тернопільського районного методичного кабінету   Івасюк А.З., та Піговський М.М. поділились досвідом різноманітних форм методичної роботи з учителями "Захисту Вітчизни" та виховання патріотизму у школярів засобами фізичної культури.
     Захопливою була практична частина семінару-практикуму на якій свою майстерність  демонстрували:
 вчитель фізичної культури Мишковицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Русанюк В.М., (фізична підготовка школярів);      фельдшер Мишковицького ФАПу Дудар О.Б. ,  ( основи військово-медичної підготовки);  керівник гуртків, методист Великобірківського БТШ Урманець О.Д., (роль проектів у національно-патріотичному вихованні учнів);  вчитель "Захисту Вітчизни" Довжанківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Терлецький В.М. (вивчення сучасник тактик ведення бою). Захід завершився обговоренням та виробленням практичних рекомендацій щодо військово-патріотичного виховання.
   


  


  Немає коментарів:

Дописати коментар